sobota, 2 czerwca 2018

Studio Lazur     Nie pamiętam od czego się zaczęło. Może od kabla, albo od niebieskiej ramki?
Ale wiem jak się skończyło! Studio Lazur to jeden z tych projektów, przez które nie spałam po nocach ;) 
ale teraz wiem, że było warto. Kiedy ekipa remontowa kładła już gładź na ścianach my jeszcze z właścicielami
dobieraliśmy lampy i kolory dodatków.
To były szybkie i jakże trafne decyzje. Dziś to jeden z tych dni, kiedy gęba Ci się śmieje sama do siebie.  Kiedy dziś rano weszłam do apartamentu, żeby przygotować sesję zdjęciową, wiedziałam, że będzie pięknie.
Zresztą sami zobaczcie :)A jeszcze kilka tygodniu temu, trwały ostre dyskusje na temat tego jak ma wyglądać. To zawsze jest zderzenie moich wyobrażeń, planów inwestorów, możliwości finansowych i możliwości realizacji naszych pomysłów.


Szukaliśmy materiałów oraz mebli, które będą pasować do tego czym dysponowali już właściciele, jak łózko i stolik w jadalni ;) 
Kolory i materiały miały sprawiać, że osoby wynajmujące apartament będą się tu dobrze czuć. Będą mogły odpocząć. Chcieliśmy tez odejść od często surowego charakteru hoteli. Apartament miał mieć swój klimat, i wierzę że udało nam się to osiągnąć. 

Większość mebli jak i zabudowa kuchni została zakupiona w Ikei 
Wygodne łóżko piętrowe, dzięki któremu w apartamencie wygodnie prześpią się 4 osoby, oraz -szafa Hemnes która wiele pomieści a jednocześnie ie przytłacza wnętrza.


Naturalne materiały to motyw przewodni we wszystkich moich projektach, dlatego nawet w łazience został wybrany blat z bambusa. Cały komplet z szufladami dostał tez zakupiony w Ikei.


Plakaty we wnętrzu to moja autorska kolekcja która można nabyć w 

 
Już niebawem kolejne realizację moich projektów. Tymczasem rozgościcie się wygodnie.
Studio Lazur to najlepsze miejsce do tego !!
Tu go możesz zarezerwować:
                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłości do ..... tworzenia

Kiedyś myślałam, że takie rzeczy przytrafiają się w bajkach.  Teraz wiem, że każdy sam pisze swoją własną bajkę ! Przygoda z ...