sobota, 31 marca 2018

Zanim weźmiesz kąpiel

Witajcie

Zanim weźmiesz kąpiel w swojej łazience możemy razem sprawić, ze zanim położysz pierwsza płytkę na ścianie będziesz całkowicie pewien, że właśnie tą płytkę i właśnie w tym miejscu chcesz ją położyć!. Dzięki wszystkim etapom projektu, razem dochodzimy do najlepszych rozwiązań. Znajdujemy najlepsze materiały i dodatki które sprawią, że wnętrze w którym zamieszkasz będzie dokładnie takie o jakim marzysz.

Na etapie projektowania, możemy przenosić ściany, zmieniać ustawienia mebli, oświetlenia. Projekt daje nam nieograniczone możliwości i sprawia, że finalne wnętrze będzie dokładnie takie jakiego chciałeś.

Od czego zaczynamy? Pokaże Ci na przykładzie jednej z łazienek która projektowałam.

Po pierwszym spotkaniu, po otrzymaniu od was planu ( lub nie jeżeli to jest remont )  robię dokładne pomiary pomieszczenia. Powstają projekty koncepcyjne. Najczęściej dwa. 
Ustalamy rozmieszczenia. Sprawdzamy co nam się mieści, ile zostanie nam miejsca. 
Dzięki dokładnemu wymiarowaniu żaden hydraulik nie musi się zastanawiać gdzie ma wyprowadzić odpływ czy rury.   Później  pojawiają się moodboardy. Oglądamy różne zdjęcia, materiały, dodatki. Ja tworze z tego tablice. Propozycje materiałów i armatury, płytek, lamp. Już na tym etapie widać w jakim stylu będzie projektowane wnętrze. Zawsze powstaje dwa. 
Mając od Was akceptacje projektu koncepcyjnego i wybrany moodboard zabieram się za tworzenie wizualizacji.  Tu tez powstają 2-3 propozycje które możemy zawsze zmienić. Gdyż  dopiero wizualizacja pokazuje jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. W projekcie nie mamy żadnych ograniczeń i warto wtedy prowadzić wszystkie zmiany jakie tylko przyjdą wam do głowy. 
Ogranicza Nas tylko wyobraźnia :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłości do ..... tworzenia

Kiedyś myślałam, że takie rzeczy przytrafiają się w bajkach.  Teraz wiem, że każdy sam pisze swoją własną bajkę ! Przygoda z ...