sobota, 25 listopada 2017

Dekoracje świąteczneCześć

Jakie powinny być dekoracje świąteczne?
Jak dla mnie?
Takie jakie się nam podobają!
Każdy powinien udekorować dom, stół, lampę, drzwi wedle własnego uznania.
Ponieważ nie ma przecież dwóch takich samych domów, gustów. A a najważniejsze żebyśmy się dobrze czuli u siebie. :)

Powoli możemy planować święta bo to już tylko 30 dni:)
U mnie w tym roku, będzie bardzo prosto i skromnie.  Bardzo lubię sama wykonywać ozdoby świąteczne. I w cale nie muszą one być drogie czy czasochłonne. Wystarczy kawałek gałązki, trochę szyszek, farby i wstążka albo sznurek.


Do wykonania tej ozdoby użyłam kawałka pieńka, szyszek i białej farby do ścian ;) Do pieńka wbiłam gwoździe z obciętymi główkami, a następnie nabiłam na nie szyszki. Potem wystarczyło pomalować je farbami lub czarnym sprayem .Kilka takich białych i czarnych będzie pięknie wyglądać na parapecie lub komodzie. Białe świeczki też świetnie nadają się do dekoracji.
Kawałek wstążki i kawałek materiału stworzą ciekawe aranżacje. Do ozdób wiszących warto wykorzystać lekkie materiały. Jak Papier, bristol, suszone owoce:limonka i cytryna.
Nie bójcie się eksperymentować. Jest tyle rożnych materiałów które macie w domu, które mogą wam posłużyć jako pomoce w stroikach świątecznych. 
Np makaron kokardki czy kolorowy papier.

Już niebawem przyszykujemy z chłopcami ozdoby z masy solnej. 
A tym czasem szukam kolejnych pomysłów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z miłości do ..... tworzenia

Kiedyś myślałam, że takie rzeczy przytrafiają się w bajkach.  Teraz wiem, że każdy sam pisze swoją własną bajkę ! Przygoda z ...